DT Swiss EXC 1200 Spline DB 30 29" hátsó kerék, 12x148 mm, SRAM XD, karbon
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
DT Swiss EXC 1200 Spline DB 30 29" hátsó kerék
A DT Swiss az Enduro World Series rendkívül sikeres versenyzőitől tanulva úgy tervezte meg az EXC 1200 SPLINE 30 felniket, hogy azok mindenre elég szilárdak legyenek, amit a sportág legjobbjai feldobhatnak. Ennek ellenére még mindig elég könnyűek ahhoz, hogy egész nap forogjanak. És megfelelő szélességűek a mai nagy méretű enduro külső gumik számára. Ezt a felnit teljesen új csúcskategóriás Ratchet System kerékagy egészíti ki. Az eredmény minden endurós álomkereke: nyugalom a lejtőkön, és elég szusz a csevegésre az emelkedőkön.| Anyag | karbon |
| Elhelyezkedés | Hátsó |
| Tengely típusa | merev „boost” |
| Dió | SRAM XD |
| Féktárcsa rögzítése | Center Lock (CL) |
| Csomag tartalma | belső nélküli szalag 32 mm, belsőnélküli szelep alu black 18-25 mm, IS 6-bolt MTB adapter, Shimano Microspline freehub kit, szerszámok, csomagolás |
| Termékkód | WEXC120TEDRCA09800 |
| Anyaga | karbon (felni) |
| Felni magassága | 25 mm |
| Felni külső szélessége | 36 mm |
| Küllők/fűzés | 28 darab, DT aerolite® Straightpull, Three-cross (1:1) |
| Tengely | 12x148 mm |
| Kerékagyak | DT 180 |
| Súly | 891 g |
| Teherbírás | 130 kg |
| Termék azonosító | 198495 |
Változat DT Swiss EXC 1200 Spline DB 30 29" zadné koleso, 12x148 mm, SRAM XD, karbón
Helló,
milyen évjárat ez? Mert a jelenlegi mintában 3 kereszt 1:1 + pl. két dió... ez érvényes?
BIZTOSÍTÁS
Cső nélküli szalag 32 mm
TL szelep alu fekete 18-25 mm
IS 6 csavaros MTB adapter
Shim Micro Spline freehub készlet
Eszközök
Kerekes táska
Dobry den prajem,
potvrdzujem - aktualne dostupne kusy su dodavane v komplet sade aj s obalom, nahradnym MS orechom, DT Swiss toolom aj 6-bolt adapterom.
Változat DT Swiss EXC 1200 Spline DB 30 29" predné koleso, 15x110 mm, karbón
Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy az én DT Swiss 180 hubom illeszkedik a Rocx Shok RS1 villához? Köszönöm a választ
Automatikusan lefordítva
Dobry den,
zial nie, pre vidlicu RS-1 je potrebny naboj so specialnymi Predictive Steering koncovkami.
Változat DT Swiss EXC 1200 Spline DB 30 29" predné koleso, 15x110 mm, karbón
Jó reggelt.
Azt szeretném kérdezni, hogy milyen évjáratúak a tiero kerekek? Nyomatékcsészéket kell vásárolnom hozzájuk, és ez valahol 2016-ban van, valahol 2020-ban. Tudna tanácsot adni a megfelelő nyomatékcsészékben? Köszönöm
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Változat DT Swiss EXC 1200 Spline DB 30 29" predné koleso, 15x110 mm, karbón
Még nem lovagoltam rajtuk. Van még egy télre. De szuper könnyűek. Várom, hogy tavasszal kipróbálhassam őket. Minden tartozékuk megvolt.
Automatikusan lefordítvaVáltozat DT Swiss EXC 1200 Spline DB 30 29" zadné koleso, 12x148 mm, SRAM XD, karbón
Szuper, szép bicikli. Remélem sokáig kitart
Automatikusan lefordítvaVáltozat DT Swiss EXC 1200 Spline DB 30 29" zadné koleso, 12x148 mm, SRAM XD, karbón
Eddig nagy elégedettség.
Automatikusan lefordítvaVáltozat DT Swiss EXC 1200 Spline DB 30 29" zadné koleso, 12x148 mm, SRAM XD, karbón
A csúcs jól megy
Automatikusan lefordítva